Kosmiczne Podróże – naukowe eksperymenty nad OBE

Kosmiczne podróże Książka Kosmiczne Podróże ? Rosalind McKnight powstała jako zapis eksperymentów naukowych nad odmiennymi stanami świadomości. Zostały one przeprowadzone w The Monroe Institute (USA) przez Roberta Monroe i Rosalind McKnight, która była ?królikiem doświadczalnym?. Dzięki specjalnej technologii dźwiękowej Hemi-Sync? (synchronizacja półkul mózgowych dźwiękami o różnej częstotliwości) autorka była wprowadzana w odmienne stany świadomości, opuszczała swoje ciało (OBE) i wkraczała w wymiary i rzeczywistości niedostępne dla codziennej świadomości. Podczas eksperymentów Rosalind na bieżąco relacjonowała swoje doświadczenia Robertowi Monroe, który z pokoju kontrolnego czuwał nad przebiegiem doświadczenia. Zapis takich sesji stanowi główny rdzeń Kosmicznych Podróży.

Rosie przydarzyło się wiele niesamowitych historii (jak podróż na Księżyc, wizyta w statku kosmicznym, podróż w czasie do Ziemi w roku 3000) oraz uzyskała dostęp do niesamowicie ważnej dla każdego człowieka wiedzy. Niewidoczni Pomocnicy ? niefizyczne byty z innych wymiarów – nie tylko pomagały Rosie w osiąganiu coraz to wyższych stanów świadomości, ale też dzieliły się wiedzą i przekazywały mądrości dotyczące najbardziej ważnych ? życiowych kwestii.

Książka ta to nie tylko zapis fascynujących eksperymentów naukowych nad doświadczeniami przebywania poza ciałem, ale również (a może przede wszystkim) jest to podręcznik rozwoju duchowego, którą każdy poszukujący swej Prawdy powinien przeczytać.

Zawarta w tej książce wiedza pomoże ludziom stać się świadomym natury swych wewnętrznych energii do takiego stopnia, że otworzą się na nieograniczone poziomy swego własnego wszechświata. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich tych, którzy pragną rozwoju, szukają nowych inspiracji i bram do wyższych jaźni.

?Jest to wszechstronny przewodnik do przeżywania życia w sposób, w jaki powinno się żyć. Polecam tę książkę dla każdego, kto ma potrzebę poszukiwań odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania?

Zapraszam do przeczytania już 17 w 100% pozytywnych recenzji tej książki tutaj

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...