„Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach…”

„Zwiastuni świtu? ? tytuł, który jednych oburza, a innych wprawia w zachwyt i uniesienie.

?Zwiastuni świtu? ? historia Ziemi i losów człowieka opowiedziana z perspektywy istot wysoko rozwiniętych, istot pozaziemskich.

?Zwiastuni świtu? ? ?księga? zawierająca klucze do odnalezienia sensu życia i Istnienia?

Książka jest zapisem przekazów channelingowych, które odebrała Barbara Marciniak od istot wysoko rozwiniętych, nieposiadających już ciał fizycznych. Nazywają siebie Plejadianami.
Nikt nie może nas zapewnić, że oni istnieją naprawdę ? nie możemy tego zbadać ani w żaden sposób udowodnić naukowo.
Jednak? czy jest to aż tak istotne? Czyż nie są ważniejsze ich nauki, które można by było ująć jednym wspólnym tytułem: ?Podręcznik życia ? instrukcja obsługi Ziemi i człowieka?

Zanim książka ukaże się nakładem wydawnictwa ?Illuminatio?, chcielibyśmy już teraz przybliżyć Państwu treść i spojrzenie Plejadian na wybrane aspekty życia człowieka. W części pierwszej został poruszony temat strachu.

„Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach?”

„Strach jest emocją (lub inaczej: wibracją energetyczną o niskiej częstotliwości) towarzyszącą człowiekowi niemalże od zarania dziejów.
W strachu jako takim nie ma nic złego ? jest on naturalną ludzką reakcją na sytuację zagrożenia. Dzięki niemu pradawny człowiek pozostawał w stanie napięcia i gotowości do obrony, wtedy, gdy istniało realne niebezpieczeństwo.

Jednak dziś odczuwanie strachu stało się nawykiem, czymś, co uważamy za normalny i naturalny stan. Lęk tak bardzo wtopił się w oraz życia, że wielu z nas uważa niemożliwe życie w stanie pokoju, spokoju, harmonii i radości?

Dlaczego???

Zostaliśmy tego nauczeni ? już od kołyski, a może nawet jeszcze wcześniej, gdy pływaliśmy w wodach płodowych u naszych mam. Wychowanie szkolne, domowe, religijne ? straszono nas Cyganem, który nas zabierze, gdy będziemy niegrzeczni, tatem, który po powrocie z pracy ?ukarze? za rozbity wazon, nauczycielką w szkole, Bogiem, sądem ostatecznym ? a to jest dopiero początek listy? Wszystko to zapisało się w nas i teraz, z poziomu podświadomości kieruje naszym życiem.

Jednak trzeba jasno zaznaczyć ? nie ma tu winnych. Rodzice nie są winni wszystkim życiowym niepowodzeniom swoich pociech. Rodzice wychowują swoje dzieci najlepiej jak potrafią ? wedle swoich możliwości i rozumienia.

Plejadianie dodają, że nieprzypadkowo ludzkość doświadczała strachu na przestrzeni tylu pokoleń? został on ?wprogramowany? w człowieka, aby oddalić go od źródła jego mocy?

Obecnie na świecie jest dużo lęku. Jednym z ?narzędzi? do podtrzymywania jego wibracji jest telewizja.

Zostaliśmy nauczeni (i bezkrytycznie temu wierzymy), że telewizja jest fantastycznym źródłem informacji. Jednakże media, jak mówią Plejadianie, ?znajdują się w rękach i są kontrolowane przez tych, których zamiarem jest dostarczenie wam rozrywki i utrzymanie w nieświadomości.?

Czy zauważyłeś, że telewizja potrafi ?wciągać?? Tuż po obejrzeniu jednego programu czy filmu czekasz na następny, mimo że obiecałeś sobie, że poprzestaniesz tylko na jednym? A teraz przyjrzyj się jakości programów ? dominują rozrywkowe, ?rozleniwiające? oraz przesycone agresją. ?Telewizja zawęża zakres wyrażanych przez was uczuć ? głównie do chaosu i strachu. (?) Nauczcie się obserwować własne samopoczucie podczas oglądania telewizji.?

Inną konsekwencją oglądania TV, o której mówią Plejadianie jest tłumienie wyobraźni, a jeszcze dokładniej – niewłaściwe jej wykorzystanie. Co znaczy ?niewłaściwe?? Zapewne słyszałeś, że myśli mają moc kreacji? To, czym ?napełnisz? swój umysł, to, o czym myślisz, prędzej czy później zamanifestuje się w Twoim życiu ( tu przeczytasz więcej -> TU ODNOŚNIK DO TEKSTU MONIKI O 5 KROKACH PRZYCIAGANIA). ?Rozleniwiając? swój umysł poprzez oglądanie programów rozrywkowych, ?karmiąc? go negatywnymi informacjami podawanymi w serwisach informacyjnych, po prostu nieświadomie kierujemy uwagę ku temu, co jest bezwartościowe i/lub negatywne. Oddajmy głos Plejadianom:

?Znacznie łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej wpływają na was negatywne postaci myśli. Dlaczego? Ponieważ ludzie tworzą więcej rzeczy negatywnych niż kiedykolwiek wcześniej. Czy wasze gazety zachęcają was do radości czy do rzeczy negatywnych??

?Telewizja oddala was od życia, stanowi substytut doświadczeń, które, moi drodzy przyjaciele, stanowią podstawową metodę zdobywania wiedzy. Niektórzy z was mogą powiedzieć: ?No cóż, są przecież dobre programy, a zresztą ja oglądam tylko telewizję edukacyjną.? Pytamy: jakiego rodzaju promieniowanie, którego świadomie nie potraficie dostrzec, towarzyszy tym ?dobrym programom?? Jeśli upieracie się przy tym, by mieć w domu telewizor, wyłączajcie go z sieci. Fale częstotliwości strachu są przenoszone za pomocą telewizora, nawet jeśli nie jest on włączony.?

Są siły we wszechświecie, którym zależy, abyś pozostał w strachu, abyś czuł się słaby i bezwartościowy. Są ludzie na Ziemi, którym również na tym zależy. Zastanów się przez chwilę:
– kim jest łatwiej manipulować ? osobą świadomą i znającą swoją wartość czy też tą osobą, która jest zalękniona i koncentruje się tylko na tym, żeby przetrwać?
– osobą, która jest świadoma swej mocy i wpływu na otaczający świat czy też osobą wierzącą w systemy władzy i sprawowania kontroli?

Plejadianie nieustannie powtarzają, że to właśnie w Tobie jest siła, w każdym z nas, w każdej istocie ludzkiej. Każdy człowiek jest kreatorem, tworzącym w każdym momencie swojego życia ? bez względu na to czy jest tego świadomy czy nie. Teraz, gdy już doszedłeś do tego miejsca w tekście, do jego zakończenia, co zrobisz? Odrzucisz go stwierdzając, że to są same bzdury, czy też, szanując swoją niepowtarzalność, zrobisz coś dla siebie ? dla swego życia? A może już jesteś wprawiony w sztuce ?żeglowania po falach życia? i chciałbyś się z nami podzielić wiedzą, jak do tego doszedłeś?”

M. Mojsik

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...