Plejadianie nadlatują…

Już coraz bliżej do ukazania się IV tomu nauk Plejadian autorstwa Barbary Marciniak – „SCIEŻKA MOCY – Mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie”. Nauki zawarte w tym tomie (po raz pierwszy wydanym po polsku) mają jak najlepiej przygotować nas na ostatnie lata wyjątkowej „nanosekundy” (jak to o czasie w którym obecnie żyjemy mówią Plejadianie). Do momentu Przejścia – przesilenia Zimowego 21 grudnia 2012 roku – zostało coraz mniej czasu, dlatego ważne jest, abyśmy zwielokrotnili wysiłki mające na celu poznanie siebie, odkrycie swojej prawdziwej, wielowymiarowej natury i przygotowanie się do tego momentu.

„Ścieżka Mocy” (Path of Empowerment) – to proces mający na celu uświadomienie sobie ludzkości potencjału, jaki każdy z nas nosi w sobie. To proces wzmocnienia, przyjęcia bęz lęku faktu, że posiadamy moc stworzenia swego świata. Jesteśmy Stwórcami. Gdy podążamy Ścieżką Mocy to my sami (a nie politycy, tajemne rządy, kosmici, telewizja czy radio) stwarzamy swój świat i swoje życie. Takie, jakie chcemy żeby ono było. Żyjemy w świecie Wolnej Woli, dlatego każdy ma prawo wybrać co chce. Jednak najpierw, trzeba stać się świadomym tego, że można i że ma się moc, aby tworzyć rzeczywistość.

I tego uczą nas Plejadianie…abyśmy porzucili strach i lęk, a sięgnęli po swoją Moc, która jest Prawdziwą Naturą każdego człowieka. Teraz jest najlepszy czas ku temu. I jeśli wierzyć im słowom, to właśnie po to żyjemy na tej planecie w tym czasie…tylko zapomnieliśmy, lub sprawiono, że zapomnieliśmy, po co tutaj jesteśmy.

Przy okazji wydania IV tomu przekazów Plejadian dla ludzi, ukażą się również pierwsze 3 tytuły w nowej szacie i formie. Dodatkowo ZWIASTUNI ŚWITU zostali poddani gruntownej redakcji, korekty tłumaczenia oraz uzupełnione zostało to wydanie o fragmenty, które nie znalazły się w pierwszym wydaniu tej książki z końca lat 90tych.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...