Szczęśliwego Nowiu

Happy New Moon! Czyli Szczęśliwego Nowiu, a raczej całego miesiąca.

Dosłownie przed chwilą wróciłem nocnym pociągiem z Nowego Yorku (gdy to piszę jest 1 w nocy), gdzie brałem udział w Ceremonii z okazji Nowiu, prowadzonej przez Alexa i Allyson Grey w ich galerii Kaplicy Świętych Luster (C.O.S.M) na Manhattanie

Chaper of Secret Mirros

Święte Lustro

W otoczeniu przepięknych mistycznych obrazów Alexa i Allyson (które dodatkowo medytowałem przez pół dzisiejeszego poranka) zgromadziło się z 30 osób na wspólne celebrowanie początku nowego miesiąca. Była długa medytacja, podróż szamańska przy dźwiękach bębna, a potem część kreatywna – czyli malowanie czy pisanie tego, co otrzymaliśmy w medytacji. Później już w mniejszych grupach dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami, a po 3 godzinach pędem biegnąc przez Manhattan nocą ledwo zdążyłem na pociąg do domu.

W skrócie powiem, że było FANTASTYCZNIE! A więcej o swoich przerzyciach w COSM napiszę wkróce

Tak więc – Szczęśliwego Nowego Miesiąca. Czas nowiu do doskonały czas na wyrażenie intencji tego, co chce się, aby zadziało się w życiu w tym czasie. Na sam koniec naszego spotkania każdy w ciszy miał zastanowić się, co będzie chciał zrobić/osiągnąć w tym miesiącu. Wyrazić INTENCJĘ! Zachęcam do zrobienia tego samego. Można ją zapisać, wykrzyczeć, namalować…ważne żeby ją mieć i WYRAZIĆ.

Mam zamiar…………………….

Moją intencją na ten czas jest………………………….

To dwie sentencje MOCY, które można wykorzystywać w wielu różnych celach.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...