Niezwykłe Shiatsu

Czy jesteś jedną z tych osób, którym na hasło ?masaż? przychodzi na myśl tylko ten tradycyjny, klasyczny? Jeśli tak, to z przyjemnością opowiem Tobie o jednym z piękniejszych rodzajów masażu ? o shiatsu.
Masaż ten jest jedną z najstarszych technik masażu mającym swe źródło w tradycyjnym masażu japońskim. Shiatsu wykonuje się uciskając całymi dłońmi oraz palcami poszczególne punkty na ciele. W Shiatsu pracujemy na meridianach, czyli ?ścieżkach?, po których płynie energia. Zadaniem masażysty jest udrożnienie kanałów energetycznych, co przynosi równowagę energetyczną, a w konsekwencji zdrowie.
Doznania podczas zabiegu mogą być najróżniejsze ? od mało przyjemnych bóli towarzyszących uciskaniu poszczególnych punktów (od razu zaznaczam, że jest to dobry objaw ? znak, że dane miejsce oczyszcza się energetycznie), przez przyjemne uczucie rozluźnienia, po nieziemskie odczucie błogości. Jednym słowem ? warte spróbowania :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...