Czek od Wszechświata

Prawo Przyciągania opisane w książce „Sekret” mówi, że bez wyjątków przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli. W celu przyciągnięcia pieniędzy autorka proponuje wypisanie czeku, na kwotę, którą chcemy wkrótce otrzymać, aby mieć go przy sobie w portfelu i co jakiś czas przypominać sobie o nim i myśleć, że jest to doprawdy pewne i spełnione. Wzór czeku możemy wykonać dowolnie, jeśli jednak ktoś potrzebuje jego specjalnie do tego celu przygotowanego wzoru, może go znaleźć na przykład tu:

źródło: thesecret.tv

źródło: thesecret.tv

„The Bank of the Universe” można też ściągnąć w formie dokumentu http://whatisthesecret.tv/the-secret-scrolls/the-secret-check.pdf, od razu do wydruku :)

Nie znasz książki? Możesz ją kupić w CzaryMary:

Sekret. Rhonda Byrne

Ocena: 4.9 (244 oceny)
Ilość stron: 200
Oprawa: Twarda z obwolutą
Dostępność: 24 godzin + czas dostawy
Opis książki Sekret

Książka „Sekret” to absolutny bestseller od czasu wydania i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów „USA Today”, „New York Times” i „The Wall Street Journal”.

„Sekret” jest wydawany w 38 krajach na świecie w 20 językach. Do dzisiaj sprzedano 9 milionów książki i DVD (niestety DVD w chwili obecnej nie jest dostępne)!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 3,75 z 5)
Loading...