Zaklęcia miłosne na przyciągnięcie ukochanego i ich efekty

wykonywanie rytuału miłosnego

Jak przyciągnąć miłość magią? Pomocne okaże się wykonanie specjalnego rytuału, którego wykonanie prezentujemy poniżej – oto, jak rzucić zaklęcie na przywołanie miłości!

SPIS TREŚCI

 1. Skąd wzięły się zaklęcia miłosne?
 2. Na co uważać przy zaklęciach miłosnych?
 3. Zaklęcie miłosne – rytuał ze świecą
 4. „Kochaj mnie” – silne zaklęcie miłosne
 5. Zaklęcie miłosne ze zdjęciem – na przyciągnięcie partnera
 6. Zaklęcie miłosne ze zdjęciem i świecą – na wzmocnienie relacji
 7. Po rytuale – medytacja, podziękowanie i oczyszczenie przestrzeni
 8. Efekty rytuały miłosnego

Skąd wzięły się zaklęcia miłosne?

W istocie, zaklęcia miłosne to jedne z najstarszych zaklęć – kto wie, czy nie tak stare, jak sama ludzkość… Znano je już w starożytności. Praktykowali je także nasi słowiańscy przodkowie. Magią miłosną zajmowały się (istniejące po dziś dzień) osoby zajmujące się uzdrowicielstwem i czarami – guślarze, znachorzy, szeptuni. Wykorzystywały do tego sobie znane rytuały i zioła. Takie osoby nie były skłonne przekazywać swojej wiedzy postronnym i skrzętnie chowały ją w swoich sekretnikach.

Na szczęście jednak odkryto inne metody stosowania miłosnych czarów, które różnią się od tych, jakie wykonywano w dawnych czasach. Zaklęć na miłość to biała magia, która nie wykorzystuje znanych z czarnej magii bytów nadnaturalnych i co do zasady nie jest praktyką mającą w zamyśle odbywać się kosztem innych osób (takie działania postrzega się jako nieczyste i nazywa czarną magią). Biała magia ma przede wszystkim pomagać i służyć dobru, przyciągając dobrą energię – takie są też z reguły rytuały na miłość.

Oczywiście, nawet biała magia miłosna może mieć swoją mroczniejszą stronę – o tym za chwilę.

Na co uważać przy zaklęciach miłosnych?

Białej magia miłosna może przestać być czysta wtedy, gdy jest podszyta niedobrymi intencjami może i potencjalnie wpłynąć na krzywdę innych osób. Dzieje się tak wtedy, gdy:

 • próbujemy rzucać urok miłosny na osobę będącą aktualnie w szczęśliwym związku;
 • osoba będącą podmiotem rytuały na przyciągnięcie konkretnej osoby nie lubi cię.

Pamiętaj – ingerowanie w wolną wolę i pozytywne relacje innych osób nigdy nie powinno mieć miejsca. Długofalowo może przynieść więcej złego, niż dobrego. Skutki nieczystych praktyk magicznych są trudne do oszacowania. W lżejszych przypadkach może przynieść Ci krótką, ale niedobrą relację. W cięższych przypadkach ryzykujesz utratą tego, na czym Ci zależy. Zawsze powinieneś mieć w pamięci, że czarna magia oferuje szybkie i przyjemne rezultaty, ale są one okupione wysoką ceną.

Kiedy najlepiej wykonać rytuał na miłość?

Zaklęcia miłosne najlepiej rzucać o określonej porze. Rytuał najlepiej wykonać w trakcie pełni Księżyca. Pamiętajmy, że pełnia wypada w określony dzień. Aby nie pomylić dnia faktycznej pełni z „prawie-pełnią”, najlepiej nie oceniać na oko, tylko skorzystać z kalendarza księżycowego, który da nam całkowitą pewność odnośnie tego, który dzień wybrać.

Dlaczego do rzucania miłosnych uroków zaleca się właśnie pełnię? Dlatego, że właśnie w tej fazie Księżyc oddziałuje najsilniej, zwiększając efektywność czarów. Oczywiście, w ekstremalnych przypadkach, nie należy zbytnio przejmować się Księżycem i wykonać miłosny rytuał ze świecami i nitką niezależnie od jego położenia.

Sprawdź kalendarze księżycowe ⇨

Zaklęcie miłosne – rytuał ze świecą

Czego potrzebujemy – lista:

 • 2 czerwone lub różowe świece magiczne, proste, średniej długości
 • czerwona nitka
 • olejek różany
 • talerz
 • gaśnica
 • przedmioty do do oczyszczenia przestrzeni (zioła, kadzidełka, wachlarz).

Tu znajdziesz świece do rytuałów ⇨

Tu znajdziesz olejek różany ⇨

Tu znajdziesz zioła oczyszczające ⇨

Jak wykonać rytuał?

 1. Ceremoniał zaczynamy od oczyszczenia przestrzeni i przywołania Duchów Opiekuńczych, Duchów Żywiołów, Anioła Stróża, Przodków, Boga, Świętych lub innych bytów, które chcesz, aby wspierały Cię w Twoim dziele.
 2. Następnie wypowiadamy intencję, z jaką będziemy odprawiać miłosne zaklęcie (*przeczytaj o efektach rytuału na końcu). Zawsze należy pamiętać o pozytywnej formie intencji. „Nie chcę być sama” jest źle wyrażonym pragnieniem. „Jestem szczęśliwa w związku z wspaniałym mężczyzną” jest o niebo lepsze. Wyobrażaj sobie jak najlepsze rzeczy, miłość, zabawę, pieszczoty, zrozumienie, głaskanie po głowie, pocałunek przed wyjściem do pracy itp. Im silniejsza wizja, tym łatwiej będzie to osiągnąć.
 3. Stwórz obraz tego, czego pragniesz. Jeśli chcesz przyciągnąć czy rozbudzić emocje u konkretnej osoby, wyobraź sobie, jak ta osoba podchodzi do Ciebie, bierze w ramiona, całuje, jak super się czujesz. Poczuj swoją miłość, rozkosz i budzącą się w was namiętność.
 4. Jeśli nie znasz swej potencjalnej „ofiary” strzały Amora, najlepiej wyobrażać sobie wymarzonego partnera, a raczej to, jak się chcemy przy kimś takim czuć – to, jak do nas mówi, jakie emocje wywołuje, dreszcze itp. Skup się na sobie i na doznawaniu przyjemności od wymarzonego partnera. Nieważne, jaki ma np. nos – ważne jest wyobrażanie sobie, jak się przy nim czujesz.
 5. Mając silny obraz tego jak chcesz się czuć, co robić, jak kochać i jak być kochaną przez niego, zabierasz się za Dzieło. Rola magii świec w rytuałach miłosnych jest nie do przeceniania. Jedna świeca to Ty, druga to On (można przyciągnąć konkretną osobę lub partnera wymarzonego, przyszłego, nieznanego). Możesz podpisać je, wyskrobując swoje imię na jednej, a jego na drugiej świecy. Jeśli chcemy przyciągnąć miłość, ale nie znamy imienia partnera, lepiej wtedy nie podpisywać świec.
 6. Bierzesz swoją świecę do ręki i namaszczasz ją romantycznie olejkiem różanym.
 7. Teraz bierzesz zmysłowo świecę symbolizującą Jego. Namaść jego ciało olejkiem różanym. Wyobraź sobie swoje palce na jego plecach.
 8. Obie świece ustawiasz na talerzu tak, aby stykały się (lub były maksymalnie zbliżone do siebie, jeśli świece są lekko stożkowe). To Wy przenikacie się na wzajem. Przewiąż obie świece czerwoną nitką, wypowiadając w myślach coś a la „niech zwiąże nas nić miłości” lub coś równie romantycznego. Uwaga – używamy mało nitki, wystarczy przewiązać raz świece, a potem
  obciąć końcówki – nitki są łatwopalne.
 9. Kiedy świece stoją stabilnie w talerzu, zabezpieczone przed przewróceniem i podpaleniem pokoju, namaszczone olejkiem i przewiązane czerwoną nitką, jesteś gotowa na ostatnią część.
  Najważniejszą. Wzbudź w sobie ponownie intencję. Poczuj całą sobą miłość, której pragniesz. Niech Cię przenika i zawładnie Twoim umysłem. Skupiona na intencji, zapalasz obie świece, wypowiadając głośno (lub cicho, jak wolisz) zaklęcie (czyli intencję) typu: „Niech miłość zapłonie między mną a ……..” albo „Jestem kochana przez wspaniałego mężczyznę”, lub cokolwiek innego, co czujesz, że w tej chwili chcesz powiedzieć. Poproś też zebrane istoty duchowe i niefizyczne o pomoc i wsparcie w wypełnieniu tego rytuału.

„Kochaj mnie” – silne zaklęcie miłosne

Ten czar miłosny również zakłada wykorzystanie świecy. To jedno z najsilniejszych zaklęć miłosnych. Przed jego wykonaniem warto wykonać rytuał oczyszczający przestrzeń.

Czego potrzebujemy – lista:

 • Okrągły stolik nakryty czerwonym obrusem,
 • dwie szpilki
 • czerwona lub różowa świeca,
 • czerwona róża.

Jak wykonać rytuał?

 1. Na stoliku stawiamy świecę i wbijamy w nią szpilki tak, aby się krzyżowały. Pierwszą z nich umieszczamy na górze, tuż pod knotem, a drugą – ok. centymetr niżej. Oczywiście, wbijamy je na ukos  bez tego się nie skrzyżują.
 2. Na lewo od świecy umieszczamy różę.
 3. Zapalamy knot. Po zapaleniu wypełniamy głowę dobrymi myślami. Myślimy o ukochanej osobie, powtarzając w głowie: „Ta świeca to twoje serce i moja dusza. Niech twoje serce zapłonie tak jak ona, a płomień niech wskaże, gdzie jest moja dusza”. Formułkę powtarzaj aż do momentu, gdy świeca wypali się do drugiej szpilki.
 4. Różę leżącą obok świecy spal.

Zaklęcie miłosne ze zdjęciem – na przyciągnięcie partnera

Inna, prostsza metoda na wykonanie rytuału miłosnego to zaklęcie miłosne ze zdjęciem.

Czego potrzebujemy – lista:

 • Zdjęcie ukochanej osoby.

Jak wykonać rytuał?

Ten rytuał jest znacznie prostszy niż rytuał ze świecą i nie wymaga ani dodatkowych przedmiotów, ani specjalnych formuł. W trakcie tego rytuału należy wpatrywać się w fotografię ukochanej osoby ze skupieniem. Bardzo ważną rzeczą jest wygenerowanie w głowie dobrych intencji i wypowiadanie ich na głos. Uczucia, a zatem i wypowiadane słowa muszą pochodzić z głębi Ciebie. Nie liczą się słowa same w sobie, lecz intencja i ich przekaz, więc nie trzeba (a wręcz nie powinno się) zastanawiać nad tym, co się mówi.

Zaklęcie miłosne ze zdjęciem i świecą – na wzmocnienie relacji

Rytuał miłosny ze zdjęciem można odprawić także w innym celu – tym razem nie na przyciągnięcie, a na wzmocnienie już istniejącego uczucia. W tym przypadku – oprócz zdjęcia – warto wykorzystać również świecę.

Czego potrzebujemy – lista:

 • Zdjęcie ukochanej osoby,
 • własne zdjęcie,
 • czerwona świeca,
 • czerwona nić i igła,
 • słoik miodu pszczelego
 • olejek różany

Jak wykonać rytuał?

 1. Zaczynamy od natarcia świecy olejkiem.
 2. Obydwa zdjęcia składamy na pół i ustawiamy tak, aby wasze twarze znalazły się naprzeciw siebie.
 3. Obszywamy boki zdjęć czerwoną nicią i umieszczamy w słoiku z miodem.
 4. Na wieczku słoika ustawiamy świecę. Zapalamy ją, cały czas generując w  głowie dobre myśli (wizualizujemy szczęśliwy związek z ukochaną osobą).

Po rytuale – medytacja, podziękowanie i oczyszczenie przestrzeni

Intencja poszła we Wszechświat. Możesz teraz pomedytować, patrząc na płomień świecy, albo odmówić dowolną modlitwę (najlepiej dziękczynną). Czuj, że to, o co prosiłaś, już się zrealizowało. Podziękuj wspierającym Cię Bytom i pozwól im odejść. Możesz również pośpiewać, zatańczyć, śmiać się, płakać (ale tylko ze szczęścia). To jest Twój czas. Święty czas.

Kiedy uznasz, że już wystarczy, możesz oczyścić przestrzeń. To Koniec. Jeśli jednak uznasz to za stosowne, powiedz głośno: „Rytuał miłości został zakończony!” albo coś podobnego, co zakomunikuje, że to już koniec. Jedyne, co pozostało, to pozwolić świecom spalić się do samego końca.

Co zrobić ze świecą po zakończonym rytuale? Musisz upewnić się, że świece mogą bezpiecznie spalić się do końca. Jeśli masz niebezpiecznie mało miejsca albo w pobliżu są firanki, sterta papierów lub inne łatwopalne przedmioty, a Ty już chcesz pójść spać, możesz wstawić talerz ze świecami do wanny. Na wypadek, gdyby świece się przewróciły, możesz też nalać do niej trochę wody – na wszelki wypadek. Gaśnica pod poduszką też może się przydać, choć tego – oczywiście – nikomu nie życzymy.

Czasem świece się palą równomiernie, czasem jedna szybciej. Co to znaczy? To już zostawiam Twojej intuicji. Może nie znaczyć nic.

Wosk, który został po spalonych świecach, najlepiej zakopać lub wykorzystać w inny sposób.

Powodzenia!

Efekty rytuały miłosnego

Jakie mogą być efekty czaru na przyciągnięcie partnera? Jak szybko działa magia miłosna? Kiedy ostatnio wykonywałem ten rytuał, wypowiadanie intencji nieświadomie zakończyłem słowami „lub to, co jest dla mnie najlepsze”. Rytuał robiłem, żeby rozbudzić uczucia dziewczyny, za którą wtedy szalałem do nieprzytomności, a ona ciągle była taka nijaka i odpychała mnie. Efekt nastąpił bardzo szybko. Po tygodniu nie chciała już mnie widzieć na oczy (sprawy potoczyły się jakoś tak dziwnie. Cierpiałem strasznie i gdyby nie pomoc Moniki, męki pewnie trwałyby dużo dłużej. Po kilku tygodniach zacząłem jednak odczuwać radość, że to się skończyło. To było o niebo lepsze rozwiązanie dla mnie – nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby mi się udało rozbudzić w niej uczucia do mnie. To było to, co było dla mnie dobre, choć na pierwszy rzut oka niekoniecznie zgodne z moimi pragnieniami, które czułem w danej chwili. Jak widać, można zagrać va bank i poddać się Mądrości Wszechświata. Ktoś powie, że rytuał się nie udał, bo straciłem tą dziewczynę, a ja powiem: udał się jak diabli! :)

Czasami to, co jest dla nas naprawdę dobre, niekoniecznie jest tym, czego w danym momencie byśmy chcieli.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (46 głosów, średnia: 3,96 z 5)
Loading...