Anielskie głosy w kartach zaklęte…

Dzisiejszego wieczora, po raz pierwszy od dłuższego czasu, prosiłam o radę poprzez karty anielskie. Zwykle zwracam się do nich o pomoc, kiedy stan emocjonalny nie pozwala na obiektywną analizę rozkładu kart Tarota. Za każdym razem przynoszą ukojenie, może nawet przez samą świadomość obecności Aniołów…

Talia €žGłosy Aniołów€ składa się z 80 kart. 72 z nich przedstawiają dziewięć formacji: Cherubiny, Serafiny, Trony, Zwierzchnicy, Władze, Cnoty, Książąt, Archaniołów i Aniołów. Na siedmiu kartach przedstawieni są archaniołowie: Michael, Gabriel, Raphael, Anael, Ariel, Zachariel i Cassiel. Ostatnia karta przedstawia niebiański pałac ze wszystkimi kondygnacjami. Dziewięć formacji różni się rodzajami tła karty, na którym przedstawiony jest dany anioł, i powiązanem z inną planetą. W każdej formacji jest osiem aniołów i one również przynależą do jakiegoś ciała niebieskiego, co rozpoznaje się po kolorze szaty anioła. Przykładowo anioł Mihael należy do formacji Słońca i jest aniołem Księżyca (szaty białe lub srebrne); Omael – formacja Jowisza, anioł Wenus (ciuszki różowe). Jak zwykle przy takich taliach dołączona jest do nich książeczka informacyjna z ogólnym opisem talii i każdej karty.

Opis każdej z kart tej talii został przetłumaczony i zamieszczony w ostatnim rozdziale książki Andrzeja Piotra Załęskiego „€žAnioły Życia”€ (anioł Mummiach przeskoczył w tym opisie z 72. pozycji na 57.)

Świetnym uzupełnieniem talii jest książka jej autorki, Laury Tuan – €žGłosy Aniołów€. Zawiera kilka rozkładów, dokładny opis każdej karty i wręcz drobiazgowy przewodnik interpretacyjny dla dwóch rozkładów: odpowiedzi ogólnej i na konkretne pytanie. Najlepiej więc zamawiać je w zestawie.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...