Jak wyśnić wyniki loterii

Dzisiaj mój umysł sprawił mi miły prezent w postaci bardzo przyjemnego snu. Była w nim masa zwierząt, których mowę rozumiałam! Przy szukaniu jego znaczenia na portalu „Sny – ukryta potęga” znalazłam stary, lecz bardzo ciekawy artykuł „Wyśnić liczby z Totka”.

„(…) warto użyć pewnego rodzaju kodu aby uzyskać wymarzone liczby we śnie. Wygląda to tak, że każdą z liczb podmieniamy na jakąś rzecz, zwierzę lub nawet osobę, którą wcześniej sobie określamy. Dla przykładu zamiast poszczególnych liczb możemy użyć zwierząt. Tworzymy listę zwierzaków przypisanych określonym liczbom, którą to przed snem sobie spokojnie czytamy. Podczas tego przeglądania utrzymujemy w głowie nastawienie, że w nocy ujrzymy we śnie wybrane zwierzęta reprezentujące liczby z Dużego Lotka na najbliższe losowanie.
Ważne jest aby skupić uwagę na tej liście przed samym zaśnięciem. Bardzo często to o czym rozmyślamy przed zaśnięciem jest tematem naszych snów mimo, że nie dostrzegamy tego ponieważ sen był ubrany w symbole.
Podczas czytania można zatrzymać się na chwilę przy danym zwierzaku i wyobrażać go sobie. Nie musimy wysilać się żeby zapamiętać poszczególne symbole. Ich znaczenie samo przeniknie do naszej podświadomości. Dopiero gdy rano po przebudzeniu okaże się, że pamiętamy sen ze zwierzakami, spoglądamy na listę aby rozszyfrować co to za liczby.”

Tak więc możemy wykonać swoją własną listę 49 zwierzaków i podjąć z niż kilka eksperymentów. Ja ze swoimi wyśnionymi symbolami też spróbuję :D
Link do pełnego artykułu poniżej:
sny.net.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...