Bezpieczne zakupy i płatności w Internecie

Zachęcam do przeczytania ciekawego artykułu o bezpiecznym płaceniu w internecie. Jeśli tylko jest się świadomym co się robi, płacenie przez internet (nadal wiele osób ma obawy przed tym) może i jest bezpieczne, a na pewno wygodne.

Pierwsza część tego poradnika mówi o tym, jakie cechy powinien spełniać sklep internetowy, aby móc mu zaufać i powierzyć swoje pieniądze. Z niekłamaną satysfakcją stwierdziłem, że prowadzona przeze mnie i Monikę galeria magiczna www.CzaryMary.pl spełnia wymagania stawiane w artykule. My od dawna robimy wszystko co możliwe, aby zakupy u nas uczynić bezpiecznymi i satysfakcjonującymi.

Niedługo wprowadzimy, jako dodatkowy sposób na płatność za zakupy, system Paypal. Paypal jest liderem na rynku obsługi płatności, jest to również firma, która jako pierwsza opracowała skuteczny system zabezpieczania przez oszustwami związanym z płatnościami online kartami kredytowymi. Ich jest nadal nadal najlepszy. Ta jakość i bezpieczeństwo przy płaceniu kartą kredytową już niedługo będzie też dostępna dla naszych klientów.

Zachęcam do lektury – wiedzy o bezpieczeństwie nigdy nie za wiele.
„Bezpieczne opłaty przez internet”

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...