Zagubiony Podręcznik Życia

Zagubiony podręcznik życia - Joe VitaleJeśli są takie książki, które każdy mieszkaniec planety zwanej Ziemia powinien przeczytać, to jest nią na pewno „Zagubiony podręcznik życia (znajdź swoje miejsce na Ziemi)” autorstwa Joe Vitale. Od momentu kiedy wsiadłem z nią do pociągu relacji Białystok-Warszawa, zatopiłem się w jej lekturze. Jej prostota i mądrość życiowa, która wręcz wypływa z każdej strony mocną mną poruszyła. W pociągu, przez 2,5 godziny przeczytałem ponad 140 stron, zrobiłem wiele zalecanych tam ćwiczeń (w umyśle), znalazłem kilka zadziwiających odpowiedzi. Jednak przede wszystkim, uśmiechałem się, i czułem się szczęśliwy. Bo jak radzi Joe, to my, w dowolnym momencie, możemy być szczęśliwi. Wystarczy podjąć taką decyzję. Jestem szczęśliwy, TERAZ!

Banalnie proste, jednak jak skuteczne. To jedna z wielu, wielu mądrości życiowych, spisanych przez Joe i jego przyjaciół. Jest to na prawdę podręcznik życia, który pokazuje, jak pamiętając o dosłownie kilku podstawowych zasadach, można odmienić swoje życie tak, że każda chwila jest szczęśliwa, odnieść sukces, odnaleźć miłość życia… Jeśli czujesz się zagubiony, otacza Cię nuda, czujesz pustkę w życiu, przejmujesz się tym co mówią o Tobie inni, nie możesz znaleźć swego miejsca na ziemi, lub po prostu chcesz cieszyć się swoim życiem jeszcze bardziej – sięgnij po tą książkę. Na pewno nie pożałujesz a i pewno przeczytasz ją nie raz :)

Może rónwież stwierdzisz, że jest to najlepszy prezent, jaki zrobiłeś sam sobie i tak jak ja zechcesz obdarowywać nim innych. Ja już zacząłem, teraz każdy z przyjaciół na imieniny czy urodziny dostaje ode mnie „Zagubiony poradnik życia”. Szkoda tylko, że ja przeczytałem go tak późno…jednak lepiej późno, niż nigdy. Ty jednak już wiesz, jak wiele dobrego ta książka może zrobić dla Ciebie. Nie zwlekaj więc i przeczytaj ją już teraz.

Do zobaczenia w krainie ludzi szczęśliwych.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...