HEROSI, Heroes

Ewolucja jest nieustannym procesem, który doprowadził nas do tego, kim teraz jest człowiek. Jednak choć dla wielu człowiek jakim go znamy jest szczytowym osiągnięcie ewolucji, ona trwa dalej. Jaki będzie następny jej krok? Jakie cechy będą wzmocnione u ludzi przyszłości? A co jeśli już wśród nas są Ci, którzy są następnym krokiem ewolucji?

W każdy czwartek w TVP1 wieczorem jest możliwość obejrzenia fantastycznego serialu HEROSI, właśnie o takich ludziach, będących następnym krokiem w ewolucji. Są bracia, którzy potrafią latać, Japończyk naginający czasoprzestrzeń, policjant czytający w ludzkich myślach, malarz widzący przyszłość będąc na haju, dziewczyna, która ma zdolność samouzdrawiania….powoli i w bólach odkrywają oni swoje nowe umiejętności, a czasu jest mało, gdyż muszą uratować świat (i samych siebie). To jest ich przeznaczenie.

Serial jest naprawdę wciągający i dający do myślenia. Co jeśli tacy ludzie są już naprawdę wokół nas? My ściągnęliśmy go sobie z Internetu (tytul oryginalny: Heroes), ale nawet rozpoczęcie oglądania od połowy sezonu w TV będzie ciekawe. Zachęcamy! Ewolucja postępuje dalej….ciągle….a większość z nas nadal wykorzystuje tylko 5% możliwości mózgu…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...