„Horoskop Celtycki” – nowa talia kart Elli Seleny

W naszym sklepie pojawiła się nowa talia kart autorstwa Elli Seleny: Horoskop Celtycki. Celtowie wierzyli w to, że pora roku, w której urodziła się dana osoba, i to jakie drzewo jest jej drzewem opiekuńczym, ma wpływ na jej osobowość. Talia zawiera 40 kart omawiających symbolikę i ezoteryczne znaczenie drzew w kontekście wróżb i wyroczni. Umieszczone na nich zostały symbole znaków zodiaku, planet oraz cyfry arabskie, dzięki czemu uwzględniona została numerologia. Przy jej użyciu nie powinno być żadnych problemów z wyznaczaniem czasu we wróżbie. Kart posiadają znaczenie pozytywne i negatywne, obrazowo opisane w książeczce do nich dołączonej.

Zainteresowanym tym tematem polecam książkę Didiera Colin „Celtycki horoskop drzew”, szczegółowo charakteryzującą znaki- drzewa opiekuńcze, pod jakimi się urodziliśmy. Znalazła się w niej też większość znanych z danym rodzajem drzewa mitów oraz opis zależności między drzewem opiekuńczym a znakiem zodiaku.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...