Fioletowy płomień dla duchów natury

W książce „Przepowiednie Saint Germaina na nowe tysiąclecie” wynalazłam kilka dekretów w celu pomocy fiolletowym płomieniem duchom natury. Gdyby ktoś miał ochotę, zapraszam do choćby wypróbowania tego rodzaju pomocy i sposobu medytacji. W uwagach zaznaczone zostało, by powtarzać dekrety trzykrotnie lub wielokrotnie, ale potrójnych powtórzeń. Więcej różnych info w książce, także na temat tego, czym jest gnom, sylfa czy salamandra :).

W imię JAM JEST KTóRY JEST wzywam siłę działania fioletowego płomienia transmutacji, aby otoczył sobą każdego gnoma, sylfę, nimfę i salamandrę. Niech fioletowy płomień przesyci dziś cztery żywioły ognia, powietrza, wody i ziemi!
Niechaj strawi przyczyny i ładunek ludzkiej karmy, który obciąża dziś duchy natury. Niech transmutuje trucizny i toksyny – w warstwie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i eterycznej – które zanieczyszczają naszą Ziemię.
Niech fioletowy płomień spadnie na ziemię, przeniknie jej wody, atmosferę i każde ogniste jądro w każdym żywym atomie! (x3)

Duchy natury są bytem fioletowego płomienia!
Duchy natury są czystością Boskiego marzenia! (x3)

Fioletowy ogniu, przyjdź, płomieniu,
I świeć, i świeć, i świeć!
Fioletowy ogniu, przyjdź płomieniu,
By wznieść, by wznieść, by wznieść
Powietrze, morze, ziemię.
Powietrze, morze, ziemię.
Powietrze, morze, ziemię. (x3)

Otocz, otocz, otocz jasnym owalem
Fioletu ognia czystym światłem
Każdego duszka – wolność mu daj
Od wszelkiej ludzkiej niezgody.
Teraz tak jest, teraz tak trwa, to wola Boga. (x3)

JAM JEST, JAM JEST, JAM JEST zmartwychwstaniem i życiem wszystkich żywiołów – ognia, powietrza, wody i ziemi. (x3)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...