Magia miłosna

Zbliżają się Walentynki. Dzień w sumie dobry jak każdy inny, aby zwrócić większą uwagę na nasze życie uczuciowe, ale dzięki zachodniej modzie przed 14 lutego nasze serca i myśli są blisko ukochanej osoby, i to niezależnie od tego, czy jest ona już w naszym życiu, czy dopiero na nią czekamy.
Miłość jest ogromnie ważną częścią życia każdego z nas, a magia miłosna – dziedziną rozwijaną od wieków. Znajomość odpowiednich roślin i ziół pozwoli przygotować miłosne napoje i afrodyzjaki. Zaklęcia i amulety pomogą sprowadzić miłość, umocnić trwający związek lub uleczyć złamane serce. „Mała encyklopedia magii miłosnej” jest dobra dla wszystkich, którzy pragną właśnie pomóc swemu szczęściu własnoręcznie wykonanym talizmanem czy magicznymi rytuałami, by odnaleźć ukochaną osobę lub odzyskać, jeśli ją utraciliśmy. Magiczne napoje i potrawy (i nie tylko!) szczegółowo opisuje książka „Sekrety Miłosnej Magii”, w całkiem łatwy sposób można dzięki nim rozbudzić przychylność w czyimś sercu i sprawić przyjemność i dla ciała, i ducha.
Moim miłosnym amuletem, który umocnił mój związek, był ametyst. Przeszedł kryzys dość ciężko, bo zostało na nim głębokie pęknięcie, ale wierzę, że to dzięki niemu wyszliśmy z tego obronną ręką, a rana na nim powstała przez przejęcie negatywnej energii. Tym razem wypróbuję któregoś ze specjalnych przepisów. Bierzmy więc los w swoje ręce!

Mała encyklopedia magii miłosnej – Adrian Devine
oraz
Sekrety Miłosnej Magii – Gerina Dunwich

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...