Darmowe Przytulanie

Na stronie www.darmoweprzytulanie.pl zamieszczony został komunikat – być może skorzystacie z niego – a i podejrzewam, że zawsze znajdzie się kilku amatorów na tego typu akcje! Osobiście wolę przytulanie w znajomym gronie, ale pamiętajcie: każda akcja rozszerza horyzonty! :D Przytulanie jest udowodnioną metodą na zapewnienie zrównoważonego rozwoju dzieci, ha! – i wszystkich domowników! Uspokaja, obniża ciśnienie krwi (przeważnie…), zwiększa wydzielanie oksytocyny do krwiobiegu. A minusów z przytulania się z ludźmi o zamkniętych serduszkach i niecnych zamiarach nie chcę wymieniać… To była reklama? :D

„16 grudnia, w sobotę, o godzinie 13:00, tysiące młodych ludzi wyjdzie na główne ulice miast i trzymając transparent „Darmowe Przytulasy”, będzie zachęcać przechodniów do bezinteresownego, przyjacielskiego przytulenia się w geście miłości.
Pionierem polskiej edycji był serwis JoeMonster.org, który 21 października zorganizował akcję “Darmowe Przytulanie” w kilku miastach Polski. Zakończyła się sukcesem! Wiele osób prosiło o powtórkę w najbliższym czasie, więc postanowiliśmy znów się połączyć 16 grudnia! Tworzymy właśnie stronę internetową www.darmoweprzytulanie.pl na której oprócz informacji o akcji, zdjęć i filmów video, umieścimy linki do polskich organizacji promujących pokój i miłość. Jesteśmy przekonani, że ta akcja dokona zmiany w nas, Polakach, którzy jak nigdy wcześniej potrzebujemy wzajemnej przyjaźni i optymizmu. Mamy szansę na stworzenie czegoś naprawdę wspaniałego!”

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...