Październikowe propozycje

Nadeszła jesień.
Deszcze, kałuże, kierowcy wjeżdżający w kałuże i ochlapujących przechodniów… ale też i cudne promienie słońca, wspaniałe tańce chmur na niebie, chmur, o najróżniejszych kształtach, dywany kolorowych liści w parkach, gorąca herbatka w wieczory ogrzewane blaskiem ciepłych świec.
Do świec i herbaty warto dodać ciekwą lekturę. Z naszych październikowych propozycji szczególnie polecamy następujące pozycje:

„W zgodzie z sobą, w zgodzie z innymi” Joanny Heidtman – o wewnętrznej równowadze, która jednocześnie przenosi się na ‘zewnątrz’, na nasze otoczenie.

„Indianin cierpi w milczeniu” Nicolausa Langloha – temat zdrowia mężczyzny opisany w jasny i przystępny sposób

„Vademecum Reikowicza” Tadeusza Szewczyka – przewodnik po świeci reiki dla początkujących i średnio zaawansowanych

„Cykle numerologiczne – Żyj w zgodzie z rytmem Wszechświata” Violetty Kuklińskiej – pozycja z dziedziny niezwykle niecodziennej, bo dającej ogrom informacji na temat nas samych i innych ludzi tylko na podstawie otaczających nas liczb.

oraz

„Karma na skrzydłach aniołów” Heleny Żuk – o aniołach i anielskich światach, które są w każdej chwili gotowe do niesienia pomocy innym wspaniałym istotom, nam – ludziom…

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...