Taniec z bogami – prowadzi Mariusz Wiśniewski z Francji

W połowie lipca odbedą się bardzo dobre warsztaty szamaniczne Mariusza i Grażyny Wiśniewskich. To para psychoteraeutów mieszkających od wielu lat we Francji. I trzeba przyznać, że ich warsztaty mają „zachodnią jakość”. Poza tym są tantrykami co daje wyjątkowy wymiar ich pracy.
Mariusz pracując od wielu lat jako terapeuta we Francji ma, jak na polskie warunki, dość duże stawki. Tym razem udało się „po znajmości” trochę zejść z ceny. Zwykle ten warsztat kosztuje za zajęcia 850zł (+pobyt). Teraz wyjątkowo 650zł. Tak więc rozważcie dobrze i decydujcie szybko, bo warto.

O warsztacie:

Odkryć i poznać jaki jest Twój mit osobisty.
Każdy z nas posiada swój własny mit, który prowadzi przez życie
i zmienia się w miarę rozwoju i przejsć w życiu. Taniec z bogami jest propozycja spotkania z tym mitem i wejsciem w niego dzieki czemu możesz w swiadomy sposób zmienić wydarzenia w Twoim życiu.
Jest to też wyzwanie na przygodę szamaniczna, wedrówkę na spotkanie z samym soba. Mity, legendy i basnie sa skarbnica naszej kultury, spuscizna, która pozostawili nam nasi przodkowie bez względu na epokę i kraj, w którym żyli. W niewidzialny sposób polaczeni jestesmy z cala historia ludzkosci, dlatego każdy mit może do Ciebie przemówic.
Wybierajac mit, który Ci jest bliski i w pewien sposób utożsamiasz sie z nim, to pracujac nad nim swiadomie przemieniasz wydarzenia Twojego życia.
Szczególnie zapraszamy na zajecia psychoterapeutów, terapeutów, osoby zajmujace sie praca nad rozwojem osobistym. Mariusz

Termin: 10.07 – 16.07.2006
Miejsce: Zieleniec kolo Duszniki Zdroj : www.zieleniec.pl/mieszko/
Cena: 650zł + 420zł (60zł/za dobę. Pełne wyżywienie).
Zgłoszenia:
Dawid i Zosia : nr tel : 505 700 611 email: castaneda@castaneda.pl

Mariusz : w.mariusz@tele2.fr (wystarczy podac numer swojego telefonu i Mariusz skontaktuje sie)
Więcej na:
http://www.teatrprzebudzenia.pl/html/Pliki/warsztatyszamaniczne.html

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...