Warsztat Szamański z prof Fajdyszem

Zapraszamy na dwa warsztaty:


Czym jest psychomanipulacja i jak się przed nią bronić?.
Dowiesz się tego na warsztatach prof. Eugeniusza Fajdysza z Moskwy, które odbędą się w dniach 15-22 lipca w Kątach Rybackich.
W trakcie warsztatu dużo ćwiczeń praktycznych i praca z energią życiową.


Zapisy: Svetlana Svider, tel.kom. 501556716, e-mail: svet1@wp.pl , fax (22)7554136.

„Szamanizm Indian Ameryki Północnej i Południowej, rytuały i praktyki uzdrawiania, oraz wykorzystanie magii labiryntów w korygowaniu sytuacji życiowych. Szamanizm na Syberii”.
w dn. 1-8 lipca br. (7 dni zajęć) w Kątach Rybackich nad Bałtykiem

Zajęcia będzie prowadził prof. Eugeniusz Fajdysz z Moskwy, doktor nauk fizycznych i biologicznych, członek rzeczywisty Rosyjskiej Akademii Nauk, autor ponad 200 prac i artykułów oraz 12-tu książek (trzy wydane w Polsce). Od wielu lat bada magiczne tradycje Wschodu, starożytnej Europy, obu Ameryk… Organizuje i uczestniczy w wielu wyprawach po całym świecie (właśnie powrócił z Peru) w poszukiwaniu „miejsc mocy”, badając stare kulty i rytuały. Od 10 lat prowadzi warsztaty w Polsce, Anglii, Szkocji, Irlandii, Rosji, USA, Francji, Grecji, Portugalii, na Łotwie i w Niemczech.

Uczestnicy warsztatu zapoznają się z uniwersalnymi podstawowymi zasadami sztuki magicznej, wspólnymi dla różnorodnych kultur, posiądą umiejętność medytacji i nawigacji po światach szamanów i magów, otrzymają podstawowe informacje o kartografii tych światów i ich mieszkańcach. Szczególna uwaga będzie zwrócona na bezpieczeństwo przechodzenia w inne stany świadomości: przygotowanie i ochrona miejsca obrzędu, rozpoznanie kontaktów destrukcyjnych, zbalansowanie sztuki magicznej poprzez praktykę duchowo-religijną. Przekazywana metodyka do pracy samodzielnej jest adaptowana wersją tradycyjnych technik szamanizmu, badanych w trakcie dziesiątek ekspedycji do najdalszych zakątków Syberii czy Ameryki..

Cel warsztatu – pobudzić uczestnika do samodzielnego pogłębiania wiedzy o szamaniźmie, nauczyć ochrony przed współczesnymi atakami wykorzystującymi sprofanowane formy działań magicznych. Uczestnicy zapoznają się z najciekawszymi, bezpiecznymi technikami pracy w szamańskim stanie świadomości, pochodzącymi z tradycji syberyjskich i indiano-amerykańskich. Będą się także uczyć metodologii prognozowania i pracy z sytuacjami życiowymi. Zapoznają się z technikami uzdrawiania w szczególnych stanach świadomości.

W trakcie seminarium będą także obecne następujące tematy:
– współczesne wyobrażenia o naturze duchów,
– klasyfikacja duchów z panteonu szamanów. Jak odróżnić duchów-pomocników od istot wrogich i niebezpiecznych,
– duchy i energia życiowa, pojęcie wampiryzmu energetycznego, główne kanały ucieczki energii życiowej, starożytne i współczesne techniki obrony;
– problem „channellingu” (opętania”), metody ochrony przed wejściem w nas obcych duchów. Możliwości symbiozy z duchami-pomocnikami.
– Biały i czarny szamanizm, niebezpieczeństwo zamaskowania czarnej magii, techniki profilaktyki i ochrony. Cechy szczególne praktyk szamanów z Syberii i Indian;
– Szamańskie praktyki we współczesnym świecie, także w miastach. Duchy technosfery;
– Szamanizm i komputerowa, wirtualna rzeczywistość;
– Najwyższe formy szamanizmu. Dawne proroctwa szamanów a współczesność.

Praca w szamańskich stanach świadomości będzie rejestrowana energetycznie poprzez skanowanie pola informacyjnego grupy przy pomocy wirtualnego skanera komputerowego. Uczestnicy zajęć będą mogli nabyć po ulgowej cenie program skanera wirtualnego.

Zajęcia odbędą się w dn. 1-8 lipca br. (7 dni zajęć) w Kątach Rybackich nad Bałtykiem.
Koszt uczestnictwa: 990 złotych (w cenę prócz zajęć wliczono śniadania, obiady, kolacje, zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych). Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym – za dodatkową opłatą.
Zajęcia będą się odbywać przed obiadem i po kolacji, 6 godzin dziennie.

Zgłoszenia i zapytania:
Svetlana Svider, Tel.kom. 501556716, e-mail: svet1@wp.pl , fax (22)7554136.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...