CUD ZWIĄZKÓW MIŁOŚCI

CUD ZWIĄZKÓW MIŁOŚCI
– warsztat dla kobiet i mężczyzn

Najbliższe termin: 20- 21 maja 2006 r
Prowadzi Małgorzata Przygońska – autorka książki „Dotyk Serca – droga do poznania siebie”

Kiedy połączysz ciało, umysł i ducha w jedno, dowiesz się jak ten CUD jedności działa i dotrzesz do własnej głębi. Zauważysz ,że dopiero bycie w tym idealnym stanie pozwala Ci na rozpoznawanie potrzeb ze wszystkich poziomów i dokonywanie właściwych wyborów.
W oparciu o intuicję i wiedzę Wszechświata z Boską pomocą tworzą się doskonałe związki oparte na bezwarunkowej miłości, zaufaniu i wierze. Jeśli jesteś gotów(owa), otworzyć swoje serce na miłość, zaryzykować i podjąć decyzje zgodną ze swoim wnętrzem, to jest to warsztat dla Ciebie.

W programie: Przewodnictwo Aniołów i Ducha Wszechświata , ćwiczenia, mini wykłady, medytacje, wizualizacje i projekcje własnej wyobraźni oraz wiedza z zakresu HUNY, NLP, CYFROLOGII, TAPPINGU, i innych.

Zajmować będziemy się:

– przyczynami: samotności i nieudanych związków partnerskich
– rozpoznaniem stanu na dziś,( związki toksyczne, uzależnione, samotne.)
-usuwaniem lęków i blokad (często wywodzących się z pokoleniowych zaburzeń relacji) ograniczających podjecie jedynie właściwie słusznej decyzji,
– odkrywaniem co nas w związku łączy, a co dzieli,
– określeniem potrzeb dotyczących związku i uzdrawianiem dotychczasowych relacji partnerskich

Zrozumiesz, że rozliczenie z przeszłością jest pomostem do harmonijnej przyszłości.
Będziemy wiec, wychodzić z miłością ze starych relacji partnerskich.
Sprzątać, oczyszczać, oddawać pamiątki i wspomnienia, urazy, krzywdy i winy. Będziemy brać odpowiedzialności za własną część, by świadomie sobie z nią poradzić i ją nieść. Będziemy otwierać się na przyjęcie do swego życia nowego człowieka z wiedzą, że wniesie historię swego rodu, doświadczenia i dorobek

Przekonasz się, że podobne przyciąga podobne.
-Co dokładnie musisz zrobić by stworzyć lub kontynuować związek, w którym oboje zechcecie być.
-Uświadomisz sobie jak budować nowe relacje i otworzyć się na związek oparty na miłości, akceptacji i zrozumieniu.
-Docenisz, że czas bycia samemu jest czasem dla siebie. Na własny rozwój, własne przemyślenia i nowe doświadczenia, czasem na wejście na wyższy poziom świadomości i wibracji, na podsumowanie i zadośćuczynienie. Czasem na wykreowanie partnera z innego poziomu.

Odpowiesz sobie na pytanie jaką osobą musisz się stać by właściwy partner zechciał z Tobą stworzyć trwały, harmonijny i szczęśliwy związek.

Warszawa Dzika 4. Zapisy www.akademiawolnegoczasu.pl tel/faks 022 831-49-35 tel 022 425-17-69
Najbliższe terminy: 20- 21 maja 2006 r
Koszt 270 zł. Godz.10- 18 w tym godzinna przerwa.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...