Oszczędź 200 zł Warsztaty i wykłady Bruce’a Moena

Warsztaty i wykłady Bruce’a Moena

6-go i 7-go maja 2006 roku Bruce będzie gościem honorowym na
X jubileuszowym UFO Forum we Wrocławiu.
Organizatorem tej corocznej imprezy jest Janusz Zagórski.

Od 10-go do 28-go maja 2006 roku Bruce przeprowadzi cykl pięciodniowych warsztatów podstawowych oraz jedyne w Polsce warsztaty zaawansowane.
Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną ilość miejsc, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z organizatorami.

OFERTA LAST MINUTE: 200 zł zniżki po podaniu hasła „CZARYMARY” przy zapisywaniu się!!!!

Miejsce warsztatów i kontakt z organizatorami:

Wrocław: 10-14 maja (stopień podstawowy),
tel.071 322 87 74, 0695 09 05 71, 0 602 404 661
e-mail: wai@tlen.pl, portal_seven@vp.pl
www: www.afterlife-knowledge.com.pl

Poznań: 16-20 maja (stopień podstawowy)
tel. 091 573 59 30, kom. 0606 383 153,
e-mail: info@hemi-sync.com.pl,
www: http://afterlife.hemi-sync.com.pl/

Kraków: 24-28 maja (jedyne w Polsce warsztaty stopnia zaawansowanego)
tel.0 602 404 661, 071 322 87 74, 0695 09 05 71
e-mail: portal_seven@vp.pl, wai@tlen.pl,
www: www.afterlife-knowledge.com.pl

Warsztaty Eksploracji Życia po Życiu
oraz Eksploracji Partnerskich

Pięć dni wykładów oraz ćwiczeń grupowych, podzielonych na dwie części:
Eksploracji Życia po Życiu oraz Eksploracji Partnerskich.

W części pierwszej, przy użyciu prostych metod opracowanych przez Bruce’a po ukończeniu przez niego kursu Lifeline w Instytucie Monroe’a, uczymy się kontaktować z tymi, którzy przebywają w obszarach Życia po Życiu. Większość uczestników bezpośrednio doświadcza możliwych do weryfikacji kontaktów z tymi, którzy przebywają w obszarach Życia po Życiu. Część druga warsztatów opiera się na doświadczeniu i umiejętnościach zdobytych podczas badania Życia po Życiu i służy szerszej eksploracji poza rzeczywistością fizyczną. Została opracowana, aby ułatwić weryfikację informacji zgromadzonych podczas ćwiczeń, gdy nie ma fizycznie żyjącej osoby, która mogłaby tej weryfikacji dokonać. Uczy badać miejsca opisane w książkach Bruce’a oraz potwierdzać prawdziwość swoich doświadczeń. Ta zaawansowana technika polega na wspólnym badaniu przez dwie lub więcej osób obszarów rzeczywistości niefizycznej, dzięki czemu uzyskuje się możliwość weryfikacja doświadczeń.

Warsztaty zaawansowane
Podróż w Głąb Samego Siebie

Fascynująca podróż do własnego wnętrza, obejmująca wszystkie aspekty i wymiary naszego istnienia. Nauczymy się rozpoznawać i eliminować ograniczające nas przekonania i lęki, pracować z podtrzymującymi je Aspektami (nieuświadomionymi częściami naszej własnej osobowości, często zagubionymi na wielu płaszczyznach świadomości) oraz odzyskiwać je, wraz z całą ukrytą w nich mocą. Niezwykłe wyprawy do miejsc niefizycznych umożliwią dostęp do wielu niezwykle istotnych informacji dotyczących obecnego przyspieszonego rozwoju nas samych jak i całej ludzkości.

Światowa premiera tych warsztatów odbyła się we wrześniu 2005 roku w Krakowie i we Wrocławiu. Miało wówczas miejsce wiele niezwykle istotnych zdarzeń niefizycznych, których weryfikacja następowała prawie natychmiast i pociągała za sobą zmiany w naszej, fizycznej rzeczywistości. Wszystkie ćwiczenia, relacje z nich ułożyły się w jedną, niezwykłą synchroniczna całość. Pod koniec ćwiczenia mającego na celu skontaktowanie się z Wyższym Ja wiele osób uzyskało informację, że znakiem – dowodem prawdziwości tego doświadczenia będzie dźwięk dzwonka. Tuż po zakończeniu sesji wszyscy usłyszeliśmy bijące dzwony. Już wkrótce dostępny będzie szczegółowy program tych niezwykłych warsztatów.

Zapraszamy.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...