Nowa książka Bruce Moena już wkrótce

Już wkrótce kolejna książka Bruce’a Moena:

Świadome Podróże w Niefizyczne Światy
Podręcznik wiedzy o obszarach niefizycznych
W poszukiwaniu prawdy o Światach Niefizycznych


Gdzie przebywałeś zanim się urodziłeś?
Co jest celem Twojego Życia?
Gdzie się udasz po swojej śmierci?

Od zarania dziejów nasza cywilizacja poszukuje odpowiedzi na te pytania.
Wiedza o Światach Niefizycznych, to klucz do zrozumienia.
Wielkie religie od zawsze utrzymywały, iż znają prawdę o tajemnicy naszego życia pozagrobowego. Jeśli tak jest faktycznie, co jest przyczyną konfliktu pomiędzy „prawdami” tych wszystkich religii?
Współczesna nauka również nie jest w stanie rozwikłać tej zagadki, szczególnie odkąd utrzymuje, że nie można udowodnić istnienia zaświatów.
Dziś, po wielu wiekach poszukiwań, zagadka ta wciąż pozostaje nie odkryta.
Podręcznik Wiedzy o Obszarach Niefizycznych nie stanowi próby wyjaśnienia tajemnicy zaświatów.
Zawiera on raczej prosty system pojęć, technik i ćwiczeń, których Bruce Moen naucza od 1998 roku podczas swoich warsztatów prowadzonych miedzy innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Azji i w Europie. Tysiące osób znakomicie opanowało ten materiał, aby móc samodzielnie rozwiązać zagadkę naszego istnienia.
Nie musisz już przyjmować niczyjej prawdy na temat niefizycznych światów. Możesz teraz nauczyć się badać te obszary na własną rękę, poprzez własne, bezpośrednie doświadczenie,
Wyobraź sobie jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, jeśli wiedziałbyś ponad wszelkie wątpliwości, że Obszary Niefizyczne naprawdę istnieją i że jesteś wieczną istotą, istotą, która nigdy nie umrze.

Bruce Moen

Od tłumacza:
Niech nie zmyli Was tytuł książki i wstęp autora, nie jest to podręcznik wywoływania duchów! Nasza rzeczywistość nie jest odrębnym światem, to jedynie część systemu; jego centrum ze względu na stopień zagęszczenia materii. My sami, jako istoty duchowe istniejemy równocześnie w wielu różnych aspektach i wymiarach.
Podręcznik przedstawia techniki, które pozwalają nam postrzegać poza granicami rzeczywistości fizycznej, ale też przekroczyć swoje własne granice. Zawiera znacznie poszerzony program dwudniowych warsztatów, oraz wiele dodatkowych tematów. Dogłębnie porusza zagadnienie naszych przekonań ograniczających nam dostęp do prawdy, także tej dotyczącej naszego istnienia w wymiarze fizycznym. Bruce w bardzo przystępny sposób opisuje w jaki sposób to, w co wierzymy, lub w co nie wierzymy może ograniczać naszą moc i możliwości. Przedstawia również techniki, które pozwalają nam uwolnić się od tych ograniczeń. Jest to niezwykle trudny proces. Nasza podświadomość zwykle wraca do tego co jest dla nas wygodne i znane, choćby nawet nie pozwalało to nam być szczęśliwymi i żyć w pełni.
Żyjemy w świecie swoich własnych iluzji i ograniczeń, trzymamy się ich kurczowo, jak gdyby ich utrata oznaczała kres naszego istnienia.
Istnieją dwie drogi: Droga Strachu i Droga Miłości. Bruce przypomina prawo, które zdaje się umykać nam w codziennym życiu: Miłość i Strach nie mogą istnieć jednocześnie w tym samym miejscu. Wiele szkół mistycznych i ezoterycznych twierdzi, że uczyć się możemy jedynie poprzez cierpienie. Jest to doskonały argument pozwalający ich adeptom usprawiedliwić swoje czyny. Zwykle cierpienie to wynika właśnie z wyboru drogi strachu, z ucieczki przed miłością.
Ćwiczenie Odczuwania, Gromadzenia i Wysyłania Energii Miłości to jedne z najtrudniejszych w całym podręczniku. Nie pozwalamy sobie na to, bojąc się zranienia. Lęk jest w nas tak silny, że gdy spontanicznie zaczniemy odczuwać Energię Miłości natychmiast znajdujemy tysiąc przyczyn, żeby udowodnić sobie, że jest to dla nas szkodliwe. Projektujemy swój strach na rzeczy i osoby, które kochamy, po czym postrzegamy je jako najgorsze przeszkody, najgorszych wrogów.
Biegniemy przez życie, dokonujemy dramatycznych wyborów, ograniczamy samych siebie. Często strach przed pokazaniem siebie, takimi jacy jesteśmy, powoduje, że rezygnujemy z cennych rzeczy, aby zdążyć skosztować wszystkiego, co tylko możliwe. Wciąż jest nam mało, wszystko nam powszednieje. Nie potrafimy dostrzec tego, co mamy, nudzi się nam to szybko, szukamy coraz mocniejszych wrażeń.
Coś co było dla nas cenne wczoraj, dziś już nie ma żadnego znaczenia. Boimy się, że intensywność wrażeń jest związana jedynie z aspektem fizycznym. Nie dostrzegamy, jak wielowarstwowe są nasze istnienie, uczucia, emocje.
W panicznym strachu, że czegoś nie zdążymy biegniemy więc dalej, niszcząc po drodze wszystko, co tylko zdążyliśmy zbudować. Często zaczynamy budować i od razu sabotujemy swoje czyny, bojąc się, że trwała budowla może nam zabrać zbyt wiele czasu.
Nie potrafimy wyzwolić się z naszych przekonań, zaufać drugiemu człowiekowi. We wszystkim i wszystkich wietrzymy podstęp.
Ufamy jednie tym, którzy myślą dokładnie tak jak i my, którzy podziwiają nasze poglądy, widzą w nas swoich mistrzów, przewodników. Tylko to daje nam poczucie bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie, że nie opuścimy więzienia własnych przekonań.
Bez przerwy odgrywamy role, dopasowując do naszych wyobrażeń wszystko, cokolwiek nowego poznamy. Doznajemy olśnień, po czym wszystko wraca do normy, a nowe prawdy są asymilowane w starym systemie.
Wybieramy drogę lęku, zamiast po prostu uwierzyć i zaufać.
Trust is the first issue- Zaufanie to podstawa wszystkiego, twierdzi autor.
Bruce zmusza do refleksji, każe nam się zatrzymać, przestać się bać, że coś nam ucieknie, pokazuje jak w prosty sposób zaufać, jak zacząć kochać i żyć. Podaje receptę na świadome wywoływanie zdarzeń, sprzecznych z naszymi przekonaniami. Pozwala to na ich eliminację, na pozbycie się ograniczeń.
Jednak samo to nie wystarczy. Potrzebna jest jeszcze odwaga i gotowość akceptacji własnych błędów.
Wszystko to jest oczywiste, gdy uczestniczymy w różnego rodzaju warsztatach, gdy niesieni energią grupy zaczynamy widzieć i rozumieć, gdy zaczynamy dopuszczać energię miłości, wyzbywać się lęku. Wracamy jednak do domu i powoli, stopniowo wracamy do starego, znanego systemu przekonań, łudząc się jednocześnie, że wszystko się zmieniło. Wiele osób uważa, że widzi już tak jasno i wyraźnie, że żadne ćwiczenia nie są im potrzebne.
Świadome Podróże do Światów Niefizycznych to doskonałe narzędzie, które pozwoli nam stanowczo i świadomie uwolnić się z pułapki przekonań, które najczęściej nie są nasze. Dzięki podręcznikowi, oraz dołączonemu do niego zestawowi płyt CD ze wszystkimi ćwiczeniami poznamy również Sztukę Odzyskiwania istot zawieszonych w świecie swoich własnych iluzji, która jest jednocześnie Sztuką Odzyskiwania Nas Samych.
Asia Madrzak
Oto adres e-mailowy pod którym można dokonywać subskrypcji na książkę oraz zestaw płyt : altaya@vp.pl
Bruce Moen złoży imienne dedykacje dla pierwszych 250 osób, które zamówią jego nową książkę (również wraz z zestawem płyt zawierających nagrania wszystkich ćwiczeń z podręcznika) .

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...