Wędrowka Dusz – dr Michael Newton

michael newton wędrówka duszWędrówka dusz to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto interesuje się duchowym życiem człowieka i pragnie poznać sekrety ludzkiej duszy.

Książka Wędrówka dusz – co w niej znajdziemy?

Ta wyjątkowa książka – Wędrowka dusz – po raz pierwszy odkrywa tajemnice dalszego duchowego życia po śmierci człowieka na Ziemi. Po jej przeczytaniu lepiej zrozumiesz nieśmiertelność ludzkiej duszy oraz stawisz czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością odnośnie jego celu. Zaczniesz rozumieć przyczyny zdarzeń z Twojego życia i pojmiesz ich dogłębny sens, nic bowiem nie dzieje się przypadkowo.

W swojej książce Newtona zawarł relacje 29 osób poddanych wcześniejszej hipnozie. Osoby te, wprowadzone w głęboki trans, opowiedziały autorowi swoje przeżycia, jakich doświadczyły pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały wyłącznie jako duchowe istoty. Oto kilka tematów i pytań szczegółowo omówionych w Wędrówce dusz:

  • Co czujemy w chwili śmierci?
  • Co widzimy i czujemy zaraz po śmierci?
  • Kim są duchowi przewodnicy (dusze opiekuńcze)?
  • Dlaczego jesteśmy przypisani do określonych grup dusz w świecie duchowym i czym się tam zajmujemy?
  • Jak wybieramy następne ciało, by powrócić na Ziemię?
  • Czym cechują się dusze na różnych poziomach rozwoju?
  • Kiedy i gdzie po raz pierwszy uczymy się rozpoznać nasze bratnie dusze na Ziemi?
  • Jaki jest cel naszego życia?
  • Jakie są przejawy istnienia Stwórcy?

Książki Michaela Newtona

Dr Michael Newton to doktor doradztwa personalnego i dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę. Rozwinął swoją własną technikę hipnozy, dzięki której dosięga ukrytych wspomnień swoich pacjentów związanych z ich życiem po śmierci. To właśnie na nich bazuje Wędrówka dusz. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią „dziennik podróży”, spisany na podstawie relacji osób, które zostały przeniesione w stan nadświadomości.

W stanie głębokiej hipnozy osoby te w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają barwne szczegóły swoich odczuć w chwili śmierci, z kim się spotykamy zaraz po wyjściu duszy z ciała, jak wygląda świat dusz, gdzie się udamy i czym będziemy zajmować jako dusze oraz dlaczego decydujemy się powrócić w określonych ciałach.

Jeśli czytałeś książki Raymonda Moody ego, np. „Życie po życiu” lub „Życie przed życiem”, to koniecznie musisz zapoznać się także z książkami Michaela Newtona. Wędrowka dusz i Przeznaczenie dusz zabiorą Cię w pasjonujący świat nieskończonej duchowości. To obowiązkowe tytuły dla każdego, kto interesuje się duchowym rozwojem człowieka.

 

⇨ Zobacz Wędrówkę dusz na CzaryMary.pl

 

Sprawdź także książkę o duszach jeszcze nienarodzonych dzieci (LINK).

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...