Śladami Roberta Monroe – Czyli czym jest Hemi-Sync

Z tej strony Łukasz z www.CzaryMary.pl. Dziś publikuje list od moich znajomych – Krysztofa i Emil poświęcony technologii Hemi-Sync oraz pilotażowym warsztatom „Śladami Roberta Monroe”. A jest ku temu okazja, bo od kilku dosłownie dni jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem Hemi-Sync, tak więc lada moment w naszym magicznym sklepie www.CzaryMary.pl pojawią się te wspaniałe nagrania. Zapraszam na warsztaty z Hemi-Sync 12-13 listopada w Warszawie – więcej informacji na końcu listu od chłopaków.
Pozdrawiając życzę miłej lektury, Łukasz Kierus.

Pilotażowy warsztat „Śladami Roberta Monroe”

Jeśli ktoś by mnie zapytał o największe odkrycia ostatnich stuleci w dziedzinie transportu i komunikacji, które zmieniły świat, sprawiając że znalazł się on w zasięgu ręki przeciętnego śmiertelnika, ostatnim z nich i bodaj największym, które wprowadza nas w nową erę jest technologia znana jako Hemi-Sync, wywodząca się z The Monroe Institute
– placówki badawczej założonej przez Roberta Monroe, którego ciekawość i determinacja – przyciągnęły badaczy ze świata nauki różnych dziedzin i grup zainteresowań – i pchnęły ów zespół w kierunku odkryć jakie do tej pory były przywilejem doświadczonych mistrzów, wieloletnich praktyków różnych form medytacji, szamanów czy ludzi oświeconych.

Kwintesencją owych badań jest pionierska technologia dźwiękowa, która wyprzedziła konkurencję i przeszło ćwierć wieku. Hemi-Sync. Tak jak dziś wielu badaczy zaledwie od paru lat dopiero wkracza na arenę eksperymentując z wpływem różnych dźwięków na pracę mózgu i organizmu, tak Hemi-Sync na dzień dzisiejszy jest jedną z najbezpieczniejszych (nieinwazyjnych), najlepiej udokumentowanych i najbardziej sprawdzonych w praktyce metod dźwiękowych oddziaływania na prądy czynnościowe mózgu. A co to daje? Stymulując odpowiednio poprzez dźwięki mózg, stwarza się pomost dla łatwego osiągania różnych stanów świadomości, różnych stanów umysłu. To z kolei stwarza okazję do delikatnego poprowadzenia poprzez relacje umysł-ciało czy umysł-emocje lub dźwięk-ciało w kierunku dróg samouzdrawiania, samoeksploracji, samointegracji, poprawy komfortu życia, komunikacji z innymi systemami energetycznymi, pozyskiwania konkretnych informacji w czasie i przestrzeni w sposób wykraczający poza pięć podstawowych zmysłów czy wręcz sprawianie że rzeczywistość wokół nas zaczyna z nami współgrać, obsypując ogromną ilością niesamowitych przypadków.

Robert Monroe ponad wszelką wątpliwość wykazał, bez odwoływania się do systemów wierzeń i przekonań, a tworząc ścieżkę bezpośredniego doświadczania, skróconą z wielu lat mozolnych praktyk do kilku dni bądź tygodni prostych działań – że jesteśmy czymś więcej niż materią fizyczną.
Ale praca badawcza Roberta ukazała i otworzyła o wiele więcej niż to. Bo to, że jesteśmy czymś więcej niż naszym fizycznym ciałem niesie ze sobą określone konsekwencje i możliwości w naszym dalszym rozwoju i poznawaniu świata.

My podążamy tym tropem, szukając dokąd zaprowadzi nas nowa mapa sporządzona przez kartografów świadomości, z dnia na dzień odkrywając rzeczy o których istnieniu w naszym świecie – nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewalibyśmy się że są możliwe i że leżą w zasięgu ręki w tak prosty sposób. I chcielibyśmy zaprosić także i was do wspólnej wędrówki. Proponujemy cztery bloki tematyczne zorientowane na przedstawienie teorii, wspólne ćwiczenia oraz omówienie doświadczeń. W skrócie można je ująć w następującej treści:

1. Aplikacje praktyczne dla ciała
– obniżanie stresu fizycznego i napięć fizycznych
– regulowanie pracy serca i układu krążenia
– regulowanie pracy żołądka i układu trawiennego
– regulowanie pracy i naprawa układu nerwowego
– panowanie nad bólem oraz odnajdywanie i usuwanie przyczyn bólu
– wspomaganie powrotu do zdrowia w okresie rekonwalescencji
– regulowanie zdrowego spokojnego regenerującego snu
– relaksacja

2. Aplikacje praktyczne dla umysłu
– poprawa koncentracji, pamięci i wspomaganie procesu uczenia się
– uwalnianie od napięć emocjonalnych i umysłowych, lęków, usuwanie
niechcianych nawyków
– rozwijanie kreatywności i spontanicznej pomysłowości
– poprawa komfortu psychicznego i emocjonalnego w dowolnych sytuacjach
życiowych
– swobodne wyrażanie pozytywnych uczuć i emocji
– tworzenie nowych wzorców samego siebie
– praca z dziećmi i praca z dziećmi trudnymi
– stany poszerzonej świadomości/umysłu

3. Aplikacje praktyczne dla ducha
– podróże poza ciałem (OBE, podróże astralne), świadome śnienie i
wędrówki mentalne
– zgłębianie bogactwa własnego wnętrza i komunikacja ze źródłem
własnego istnienia
– intuicyjne jasnowidzenie w czasie i przestrzeni oraz weryfikacja
doświadczeń
– tworzenie rzeczywistości i sprawianie „aby cuda (niesamowite zbiegi
okoliczności) się zdarzały”
– integrowanie swoich ukrytych aspektów i odzyskiwanie utraconej bądź
uwięzionej energii
– rozwój osobisty

4. Służba Tu/Tam
– uświadomienie sobie, że jesteśmy czymś więcej niż ciałem fizycznym
– uwalnianie się od lęku przed fizycznym odejściem
– pomoc i wspieranie tych, którzy odchodzą na „drugą stronę życia”
– pomoc tym, którzy odeszli na „drugą stronę życia”
– zbieranie i weryfikacja informacji pochodzących z „drugiej strony
życia”

*

WARSZAWA:

12-13 listopad 2005 (sobota i niedziela), każdego dnia od 10-18 z 1,5 – godzinną przerwą na obiad.

Koszt: 250zł.

Miejsce: Warszawa (Targówek), Centrum Florystyczne, ul. T.Piecyka 27, autobusy 512, 718, 805, 120, 190, 512, przystanek „Jurskiego”.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest skontaktowanie się z Emilem Piaseckim (e-mail: emil21piasecki@poczta.onet.pl lub tel.kom.: 604137936) i uiszczenie przedpłaty w wysokości 100zł – do 7-go listopada na konto
podane poniżej:

Emil Janusz Piasecki
ul. Polna 4d/13
59-700 Bolesławiec
70 1140 2004 0000 3602 3906 2390

Na przelewie proszę napisać „Warszawa listopad”

*

Dodatkowe uwagi:

– ilość miejsc ograniczona osób, decyduje kolejność zgłoszeń,
– w cenie warsztatów zawarty jest ciepły posiłek (wegetariański) w
porze obiadowej w każdym dniu warsztatów,
– organizator udziela pomocy w sprawie zakwaterowania
(w cenie 35 zł/dobę) w bursie Centrum Florystycznego.

Prosimy przyjść 15 minut przed zajęciami. Na zajęcia należy zabrać karimatę lub materac dmuchany, ciepły koc, notatnik i coś do pisania.
Dobrze jest też zabrać własne słuchawki stereofoniczne (na czas kursu
wypożyczamy tzw.”standardowe”).

Planujemy także mini-stoisko z nagraniami Hemi-Sync w atrakcyjnych cenach. Jeśli wybierasz się na spotkania, a chcesz kupić konkretne nagrania bądź programy Hemi-Sync (pełna lista dostępna pod www.hemi-sync.com w języku angielskim), napisz pod adres:
ayamahambho@o2.pl – jeśli będziemy mieć to na stanie – odłożymy dla ciebie, jeśli nie – skierujemy do oficjalnego dystrybutora na Polskę (Łukasz Kierus, http://www.czarymary.pl, lukasz@czarymary.pl) i pomożemy wszystko załatwić.

*

Zapraszamy, pozdrawiamy,
Krzysztof Jaros i Emil Piasecki
The Monroe Institute Professional Members

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...