Amulety i talizmany dla początkujących – jak wybierać

Amulety i talizmany dla początkujących – jak wybierać tworzyć i stosować przedmioty magiczne

Tworzenie Skarbca Przedmiotów Magicznych

Medale Św. Krzysztofa, ankhi (egipskie klucze szczęścia), kamienie natalne, czterolistne koniczynki to przykłady przedmiotów magicznych stosowanych dla ochrony lub na szczęście.

Niniejszy poradnik powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby poznać takie przedmioty, znaleźć lub stworzyć sobie własny talizman, amulet lub czar szczęścia, a potem wykorzystać je do poprawy swojego życia.

Autor poradnika, Richard Webster, słynący ze swego praktycznego podejścia do spraw magicznych, pokaże Ci jak stworzyć, naładować, oczyścić i uaktywnić twój własny przedmiot magiczny tak, aby słyżył Ci w różnych sytuacjach życiowych od zapewnienia szczęścia w miłosci po zdobycie fortuny.
Dowiesz się, jakie amulety stosuje się na świecie (poznasz także niepublikowane dotąd informacje o hinduskich jantrach – talizmanach popularnych w Indiach).

W książce tej znajdziesz nawet słownik talizmanów od żołędzi po drobiowe „widełki”. Łatwy w użyciu poradnik Amulety i talizamny dla początkujących został tak opracowany aby nawet nowicjuszom udało się zastosować swój własny magiczny przedmiot.

Autor, mieszkający na stałe w Nowej Zelandii, podróżuje po świecie wykładając i prowadząc warsztaty z parapsychologii. opublikował dotąd ponad 30 książek.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘ I DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O AMULETY I TALIZMANY

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...