Warsztaty praktycznego, antystresowego  QIGONG TAO z Rosmarie Weibel

Warsztaty praktycznego, antystresowego 

QIGONG TAO z Rosmarie Weibel

imgW maju 2010 będziemy gościć w Krakowie i Warszawie Rosmarie Weibel, nauczycielkę uzdrawiających praktyk taoistycznych Healing Tao, uczennicę mistrzów Mantak Chia oraz Zhi Chang Li.

Organizatorem zajęć w Warszawie jest Instytut ISI Ewy Foley

Rosmarie Weibel jest dyplomowaną trenerką Qigong, Tao Jogi, bioenergoterapeutką i coach’em, instruktorką-seniorem metody Universal Tao Mistrza Mantak Chia oraz Statycznego Qigong Mistrza Zhi Chang-Li (wkrótce więcej na www.taojoga.pl )

Wraca do Polski w roku 2010, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem 35 lat praktyki Qigong. Jest autorką książek na temat bioenergii, praktyk medytacyjnych i zastosowania Qigong w relaksacji oraz radzeniu sobie ze stresem.

Po pełnej sukcesów karierze w zarządzaniu prowadzi ponad 20-letnią nauczycielską, seminaryjną, doradczą działalność w dziedzinie zdrowia, szkolenia świadomości, oraz radzenia sobie ze stresem – także w biznesie i zarządzaniu. Regularnie prowadzi seminaria „Kultywowanie żeńskiej energii seksualnej” w Szwajcarii i innych krajach na świecie.

Jej strony w sieci: www.qigongweibel.ch Polecamy artykuły dotyczące taoizmu m.in. tekst Rosmarie pt. “Seksualny Qigong – Praktyka mocy współczesnej kobiety“ oraz recenzje wydanych w Polsce książek mistrza Healing Tao, nauczyciela Rosmarie Mantak’a Chia.

Warsztaty Rosmarie odbywały się w Polsce w 1994 roku oraz w ciągu ostatnich dwóch lat, zaś Mantak Chia gościł w Polsce w październiku 2008. Wywiad z Mistrzem poprowadziła Alicja Resich-Modlińska i dzięki uprzejmości realizatorów programu można go obejrzeć na Google Video.

Polecamy artykuł o Rosmarie który ukazał się w marcowym nr miesięcznika SENS pt. „QIGONG ZE STRAROŻYTNYCH CHIN”  – wydanie elektroniczne nawww.zwierciadlo.pl

HEALING TAO: 2-dniowy warsztat wprowadzający do TAOIST QIGONG

Warsztat Qigong wiedzy o radzeniu sobie ze stresem i transformacji stresu w siłę

W programie m. in.: Taoistyczne techniki redukcji stresu, Alchemia Wewnętrznego Uśmiechu (Inner Smile Alchemy)… i wiele, wiele więcej.

Warsztat prowadzony po angielsku, symultanicznie tłumaczy na polski Roman Fierfas (tłumaczący między innymi warsztaty Merkaby Toma de Winter i Shirlie Roden w Egipcie).

Zajęcia w godz. 10 -18

Cena390 zł 312 pln – 20% zniżki dla przyjaciół Xorceria.pl

Termin: 19 – 20 maja 2010 w Warszawie

Miejsce zajęć: Zoliborz (Metro Plac Wilsona), ul. Słowackiego 19a (na tyłach TEATRU KOMEDIA)

Zapisy: foley /at/ foley.com.pl

Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Dzień przed głównym warsztatem, 18tego odbędzie się w tym samym miejscu o 18tej 2-godzinny miniwarsztat Rosmarie wprowadzający do tematyki. 
Więcej informacji o miniwarsztacie: http://foley.com.pl/?dz=4,227

Warsztaty w Krakowie (4 dni):

Tematyka warsztatu:

  1. Orbita Mikrokosmiczna,
  2. Wewnętrzny Uśmiech,
  3. Tan Tien Qi Gong,
  4. Healing Hands Qigong,
  5. Cosmic Qigong

Czas: 13-16 maja, 10-18ta

Miejsce: Akademia Tradycyjnych Sztuk Walki, ul. Stradomska 11, Kraków

Cena: 700 pln

Kontakt: Andrzej Szuszkiewicz, kom. 602 259 399, email: info /at/ bailung.com

 

Serdecznie zapraszamy!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...