KURS TERAPII BIOENERGIĄ wg Metody Zdenko Domancica – 17 ? 22 września 2009 Bled, Słowenia

Metoda terapii Bioenergią Domancica, powstała ponad 30 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Przywraca zdrowie dorosłych i dzieci – tam, gdzie zawodzą inne sposoby.

Od 1993 r. Zdenko Domancic uczy swojej metody w Klinice Bioenergoterapii w Słowenii – największej tego typu placówce w Europie. Tam też, co roku przyjeżdża tysiące osób z całego świata na terapie grupowe. Poprzez balansowanie i ukierunkowywanie energii (z wykorzystaniem 7 technik, modyfikowanych w zależności od rodzaju schorzenia i stopnia zaawansowania), terapia metodą Domancica przywraca prawidłowe funkcjonowanie systemu immunologicznego. Poprawia krążenie krwi i sięga zawartością energo-informacyjną głęboko do podświadomości.

Przez lata swojej pracy Zdenko Domancic uzdrowił ponad milion osób, osiągając, w każdej sklasyfikowanej chorobie, spektakularne efekty. Sukces jego metody (potwierdzony przez naukowców i komisje lekarskie) odnotowano w przypadkach cukrzycy, choroby Parkinsona, gangreny, choroby Alzheimera, astmy, artretyzmu, żółtaczki typu C, nowotworów, udaru i wielu innych. Otrzymał prestiżową nagrodę Prezydenta Słowenii, za wyniki pracy. Uczestniczy w badaniach nad AIDS prowadzonych przez Uniwersytet Stanford oraz w badaniach nad rakiem w Instytucie Onkologii w Lubljanie.

Wśród jego uczniów i pacjentów są: lekarze, pracownicy służby zdrowia, weterynarze i naukowcy. W jego klinice leczy się słoweńska reprezentacja sportowców olimpijskich. Terapia może być praktykowana indywidualnie, grupowo lub na odległość. Jest bardzo skuteczna także w przypadku zwierząt.

Podczas seminarium pierwszego stopnia dostaniesz dokładne instrukcje do stosowania wszystkich technik tak, aby krok po kroku przyswoić całą wiedzę i rozpocząć własną praktykę terapeutyczną. Dowiesz się jak pobudzić system odpornościowy do skutecznej walki z chorobą. Podczas seminarium I stopnia omawianych jest ok 170 chorób wraz z metodami postępowania. Stosując z należytą dokładnością przekazaną wiedzę, z powodzeniem uzyskasz rezultaty w uzdrawianiu.

Szczegóły http://www.metodadomancica.pl/seminarium_next.html

Kontakt w sprawie seminarium:

Martyna Fon

e-mail: seminarium@metodadomancica.pl

tel.  0 601 260 129

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...