Spotkanie w kręgu Reiki

Chciałam opowiedzieć o moim ostatnim wyjeździe. Raz na jakiś czas osoby korzystające z dobroczynnej energii Reiki, które poznały się w różny sposób, zjeżdżają się z całej Polski w jedno miejsce, aby spotkać się i wymienić doświadczeniami. W wielu przypadkach znajomość ta utrzymuje się przez długi czas, więc takie „zloty” stają się również spotkaniami dawno niewidzianych przyjaciół.
Co się działo podczas spotkania, w którym miałam okazję brać udział? Były rozmowy na temat rozwoju duchowego, uzdrawiania i pracy z energią – podjęliśmy nawet dość owocną próbę poruszania myślą małego wiatraczka :) Była wspólna medytacja, wykonaliśmy również tzw. Reiki Mawashi, czyli przekazywanie Reiki w kręgu ludzi – energia wypełnia wówczas całe ciało i wypływa przez prawą dłoń do lewej dłoni osoby siedzącej obok, a lewą dłonią odbieramy Reiki płynące od drugiej osoby :) Najwspanialsze dla mnie były jednak wspólne grupowe zabiegi Reiki, kiedy to kilka osób na raz wykonuje go jednej osobie. Dało mi to uczucie pełnego bezpieczeństwa, wsparcia i akceptacji.
Mam nadzieję, że uda się i u nas zorganizować takie spotkania, są dobrym sposobem na poszerzenie i wiedzy, i umiejętności – nie wspominając nawet o wielu innych korzyściach :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...