Przebudzenia czasem bywają bolesne. Na przykład poranne: człowiek jest w krainie snów, a tu nagle słyszy Coś. Tym czymś okazuje się być bezlitosny budzik, dzwoniący w najmniej spodziewanym momencie (jeśli ktoś zna sposób na łagodne pobudki oraz wstawanie o wyznaczonej porze bez robienia âdokładekâ snu, bardzo proszę o wiadomość. Może być w âkomentarzuâ na blogu â być może przyda się komuś jeszcze â lub na sklepowego maila: sklep@czarymary.pl z informacją w temacie maila âwiadomość dla Magdyâ â za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi będę wdzięczna).
Wracając do tematu przebudzenia â przebudzenia bywają bolesne, lecz uczucie Oczyszczenia, które po nim następuje, po prostu nie da się opisać â najlepiej je przeżyć samemu.
A jaki jest czas dobry na przebudzenie?
Każdy.
Kiedy przychodzi przebudzenie?
Nieoczekiwanie. Człowiek żyje w uśpieniu (mówiąc po buddyjsku), życie staje się dla niego coraz cięższe, lecz nagle, gdy już bagaż robi się za ciężki, on/ona lub jego/jej Dusza krzyczą: âMam tego dość!â- to jest fantastyczny moment na zmiany, przemiany i przebudzenia (duchowe). Gdy po takim stwierdzeniu człowiek zaczyna szukać sposobów na polepszenie jakości swego życia (i korzysta z nich), na zrzucenie ciężarów, poukładanie przeszłości, wtedy, po pewnym czasie może zauważyć, że⌠jest już inną osobą. Bardziej świadomą. Szczęśliwszą. A z czasem⌠wolną â absolutnie wolnąâŚ
Jeśli masz już za sobą przełomowy moment spod szyldu âMam tego dość!â, to książka Colina Sissona jest dla Ciebie (jeśli ten moment nie nastąpił w Twoim życiu â też ją polecam :)). Autor w piękny, jasny, prosty sposób opisuje jak kreujemy własne życie, skąd biorą się ograniczenia, czym są lęki, co możemy z nimi zrobić, jak podarować sobie WolnośćâŚ
Słowa Sissona trafiają prosto do serca, oczyszczając je i przynosząc zachętę do tego, by być twórcą własnego życia.
âWewnętrzne przebudzenieâ polecem wszystkim âmistrzomâ i âuczniomâ, âzaawansowanymâ i âpoczątkującymâ w osobistym rozwoju oraz dla wszystkich, na których robią wrażenie m.in. te słowa Colina:
âPorażka jest opinią kogoś innego o tym, jak nie powinno się czegoś zrobićâ
A na koniec myśl starożytnego myślciela, filozofa, który wiedział âo co w tym wszystkim chodziââŚ:
âŻycie nieświadome nie jest warte tego, by je przeżyćâ Sokrates