Tarot intencyjny

Tarot intencyjny to nowa książka, która zaciekawi i początkujących, i zaawansowanych tarocistów. Jego autorka, Denise Hesselroth, tarocistka od 40 lat, przedstawia w nim nowe podejście do pracy z Tarotem.

Tarot intencyjny Tarot intencyjny

Poznaj innowacyjną metodę pracy z Tarotem!

Metoda Tarota intencyjnego polega na odwróceniu tradycyjnej metody, w której punktem wyjścia jest odpowiedź, a nie pytanie. Już na wyjściu operuje odkrytymi kartami! Zamiast biernie odczytywać znaczenie kart, od razu określamy nasze intencje. Tu rozmyślnie wybieramy takie, a nie inne karty. Przez to sygnalizujemy Wszechświatowi, o co nam chodzi i odwrotnie niż w tradycyjnej metodzie, zaczynamy od zdefiniowania upragnionego celu, a potem dobieramy karty, które go symbolizują. Ciekawe, prawda? :)

Według autorki istotę Tarota intencyjnego trafnie oddaje karta Głupca. Uruchamiając osobiste pokłady energii Wszechświata, ufnie wysyłasz swoje intencje, bo wierzysz, że mogą wpłynąć na rzeczywistość. Jak wstępujący na ścieżkę adepta Głupiec inicjujesz ruch energii.

Korzystając z metody Tarota intencyjnego musisz zrobić pierwszy krok, dokonać wyboru spośród odkrytych kart i z dziecięcą ufnością Głupca ruszyć do celu!

Tarot intencyjny określić można kartą Głupca

Próbujemy zmieniać świat, zamiast biernie czekać, aż coś się zmieni.

Jeśli ciekawi Cię, z jakich talii pochodzą obrazy karty Głupca widoczne powyżej, są to talie: Tarot of The Little Prince, Before Tarot, In Between Tarot oraz Tarot Black and Gold Edition.

Tak jak w innych podręcznikach Tarota, część książki Tarot intencyjny omawia każdą z 78 kart. Nie robi tego jednak pod kątem ich tradycyjnej interpretacji, ile intencji, do których można je przypisać. Tradycyjny sens Tarota jest próbą rozwikłania jakiejś sytuacji przez przyjęcie do wiadomości pewnych informacji na swój temat. Tarot intencyjny również ma na celu zmianę sytuacji, jednak w jego przypadku formułujemy nasze cele, licząc na to, że Wszechświat pomoże nam w ich realizacji.

Zawarte w książce Tarot intencyjny porady i wskazówki pomogą Ci:

  • stać się aktywnym uczestnikiem odczytów Tarota,
  • świadomie dobierać karty do pracy,
  • rozwinąć swój indywidualny styl odczytywania kart,
  • podjąć działania na rzecz kreowania pomyślnej przyszłości.

Dzięki temu nowemu podejściu nauczysz się wychodzić poza określone ramy instrukcji, dodając indywidualne elementy do swojej praktyki odczytywania Tarota. Książkę Tarot intencyjny znajdziesz TUTAJ >>

Tarot intuicyjny

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...